referencje

Pragnę podziękować Wam, że obdarzyliście mnie swoim zaufaniem. To dzięki Wam mam przeświadczenie, że robię coś naprawdę wyjątkowego i jestem bardzo szczęśliwy, że moja praca cieszy się Waszym uznaniem.

Pan Robert Maciaszczyk współpracuje z Fundacją Divine Mercy. Z powodzeniem przygotowuje dokumentację fotograficzną z imprez organizowanych przez fundację, między innymi Pielgrzymek do Medjugorie czy "Festiwalu Młodych". Ma profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Zdjęcia Pana Roberta wykorzystujemy do swoich drukowanych materiałów promocyjnych, na stronie internetowej a także publikujemy w naszym kwartalniku "Głos Pokoju".
Fundacja Divine Mercy
Piotrków Trybunalski
Firma RUBBY - Robert Maciaszczyk wykonywała dla nas usługi w zakresie tworzenia fotografii dokumentalnej i artystycznej na potrzeby projektów stron internetowych i prezentacji naszych klientów. Sposób wykonywania usługi był w pełni profesjonalny. Wszystkie zlecenia były realizowane na bieżąco a gwarantowane terminy zostały dotrzymane. Tym samym polecam firmę RUBBY - Robert Maciaszczyk jako godnego partnera.
P.P.H.U. Keramikka
Łódź
Współpraca z Panem Maciaszczykiem to była czysta przyjemność. Zdjęcia z wesela bardzo naturalne, ujęte we właściwych momentach. Nic nie było ustawiane, tylko robione znienacka przez co nie ogląda się „ sztywnych” zdjęć , tylko prawdziwą atmosferę , która towarzyszyła tamtego najważniejszego dla nas dnia. Zdjęcia w plenerze wyszły pięknie. Pan Robert był otwarty na nasze propozycje, jak również sam miał mnóstwo wspaniałych pomysłów, przez co spędziliśmy wesoło czas, świetnie się przy tej sesji bawiąc . Polecamy wszystkim Pana Roberta i dziękujemy bardzo za wszystko.
Ania i Darek
Poznań
Cieszymy się, że trafił nam się tak sympatyczny fotograf z ogromnym poczuciem humoru a zarazem profesjonalista w każdym calu! Całkowicie oddany swojej pasji, cierpliwy, bardzo cierpliwy i pełen pomysłów oraz zaraźliwego optymizmu! Gorąco polecamy współpracę z Panem Robertem.
Dorota i Jacek
Łódź
Zdjęcia ślubne to przepiękna pamiątka dzięki, której można wrócić wspomnieniami do tego cudownego dnia. Dzięki Robertowi ta chwila trwa gdy tylko otwieramy album ze zdjęciami. Wyjątkowa, profesjonalna, dynamiczna fotografia odzwierciedlająca dany moment. Fotograf potrafi stworzyć przyjazną, wesołą atmosferę. Zdjęcia ze ślubu, wesela i pleneru są cudowne, wszystkie wykonane z pasją i poświęceniem. Bardzo dziękujemy Ci za tą pamiątkę!
Ania i Marcin
Łódź
Robert - bardzo fajny fotograf, godny polecenia. Wysoki profesjonalizm, ciekawe pomysły, bardzo ładne zdjęcia, a co za tym idzie pamiątka na całe życie. Dziękujemy Ci.
Basia i Damian
Łódź
Chcieliśmy bardzo podziękować, za wspaniałą współpracę, duże poczucie humoru, a przede wszystkim profesjonalizm. Zdjęcia wypadły wspaniale, zarówno na ceremonii ślubnej, weselu, jak i w plenerze. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy Pana Roberta wszystkim, którzy w najbliższym czasie będą zawierać związek małżeński. Pozdrawiamy.
Monika i Tomek
Łódź